Ankara'da Erkan Petekkaya izdihamı

24 Haziran 2015 Çarşamba

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Babalar Günü'nde Ankara'nın önde gelen alışveriş merkezi Ankamall'da Banu Noyan organizasyonuyla sevenleriyle bir araya geldi

ankarada-erkan-petekkaya-izdihami

Usta oyuncu Ankara'da izdihama neden oldu. Saatler öncesinden Ankamall'a gelen hayranları Petekkaya'yı karşılarında görünce fotoğraf çektirip imza alabilmek için birbirleriyle yarıştı.

Bir ara selfie yapmak için hayranlarının yanına giden ünlü sanatçı yoğun ilgi nedeniyle zor anlar yaşadı ve kalabalık arasında adeta yok oldu. Ardından da sahneye çıkmakta güçlük çekti.

Petekkaya genç bir hayranın sahneye çıkardı. Hayranı olduğu sanatçıya sarılan genç kız uzun süre gözyaşı döktü. Paramparça dizisiyle reyting rekorları kıran Petekkaya, dizinin tatile girmesiyle yeni bir sinema filmine başlayacağını söyledi. Ardından gelen istek üzerine bir Karadeniz türküsü söyleyen sanatçı albüm teklifi aldığını da söyledi.

Organizasyon toplu selfie çekimiyle sona ererken, Petekkaya, en kısa zamanda Ankara'ya tekrar geleceğini söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri