Ankaralılar bu masalı çok sevdi

12 Ocak 2015 Pazartesi

Daha önce pek çok filmin oyuncularını Ankaralılarla buluşturan Taurus AVM’deki Cinemarine sinemaları, bu kez “Leyla ile Mecnun” dizisinin senaristi Burak Aksak’ın yazıp yönettiği “Bana Masal Anlatma” oyunculu söyleşi ve film gösterimi yaptı

ankaralilar-bu-masali-cok-sevdi

Filmin yönetmeni Burak Aksak ve ünlü oyuncular Sadi Celil Cengiz, Cihan Ercan, Berat Yenilmez ve Hakan Sanılmış hayranlarıyla söyleşide bir araya geldi. Söyleşi sonrası başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Fatih Artman hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

“Leyla ile Mecnun” dizisinin senaristi Burak Aksak’ın yazıp yönettiği, başrollerinde televizyon ekranlarından aşina olduğumuz Hande Doğandemir ve Fatih Artman’ın yer aldığı “Bana Masal Anlatma” filmi, AVM Partners tarafından yönetilen Taurus AVM’de Ankaralılarla buluştu. Suriçili dolmuş şoförü Rıza’nın bir anda ortaya çıkan Ayperi ile karşılaşması ve sonrasında yaşadığı eğlenceli hikayeyi anlatan “Bana Masal Anlatma” film galası, büyük ilgi gördü.

Filmin yönetmeni Burak Aksak ve ünlü oyuncular  Sadi Celil Cengiz, Cihan Ercan,Berat Yenilmez ve Hakan Sanılmış hayranlarıyla söyleşide bir araya geldi.Söyleşi sonrası başrol oyuncuları Hande Doğandemir ve Fatih Artman hayranlarıyla  bol bol fotoğraf çektirdi.

Eski mahalle kültürü bu filmde
Televizyon dizileriyle izleyiciye ulaşmanın oldukça kolay olduğunu vurgulayan yönetmen Burak Aksak, günümüzde özellikle büyükşehirlerde unutulan mahalle kültürünü filmde yansıtmak istediğini kaydetti.

Filmin ikincisinin çekilip çekilmeyeceğiyle ilgili soru üzerine Aksak, “İkincisi olur mu şuan bilmiyorum. Gelen yansımalar sonucunda ikincisini çekebiliriz. Ancak karakterleri devam ettirmek gibi bir planım var. Başka projelerimde de bu filmdeki karakterleri görebileceksiniz” dedi.

Keyifli geçen söyleşi yönetmen Aksak’ın tüm oyunculara ve katılımcılara teşekkür etmesiyle sona erdi.
Film ekibi, Taurus AVM’de bulunan Ankara’nın en modern sinema salonlarından Cinemarine’de gösterime giren filmi seyircilerle birlikte izledi. Kahkahalarla izlenen film Ankaralı seyircilerden büyük alkış aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri