Ankaralıların Sezen Aksu hasreti sona erdi

18 Eylül 2012 Salı

Yaklaşık 10 yıldır Ankara’da halk konserine çıkmayan Sezen Aksu, geçtiğimiz günlerde bu hasreti bitirdi. Ankara’da Kentpark AVM’de konser veren sanatçı, kendisinden Ankara’ya yerleşmesini isteyenlere “Önce sıcak bir yuva, sonra da aslan gibi bir koca isterim” dedi

ankaralilarin-sezen-aksu-hasreti-sona-erdi

Konsere saatler kala uzun kuyruklar oluşturarak alana giden ve yerlerde oturarak konserin başlamasını bekleyen 35 bin Sezen Aksu hayranı, Kentpark’ta adeta deprem yaşattı. Konserin verildiği alanı hınca hınç dolduran seyirci, 2,5 saat süren konserde adeta mest oldu. 10 yıldır Ankara’da halk konseri vermeyen sanatçı, gördüğü büyük ilgi karşısında adeta kabına sığamadı. Ankaralılara şarkılarının yanı sıra anlattıkları ile kahkaha dolu dakikalar yaşattı.

Stand-up yapacak
Bulduğu ilk fırsatta bir stand-up sahnelemeyi istediğini belirten Sezen Aksu, “Sizleri öyle çok güldürmek istiyorum ki, gülmekten altınıza yapacaksınız. Önceden plastik don dağıtacağım herkese, altınıza yapıp ele güne rezil olmayın” dedi.

“Aslan gibi koca isterim”
Konser sırasında bir grup izleyici “Ankara’da kal” diye tezahürat yaptı. Bu isteğe kayıtsız kalamayan sanatçı, “Bakın Ankara’da kalırım. Burası benim gençliğimin ve müzik yıllarımın ilk günlerinin geçtiği yer. Ama imkanları hazırlayacaksınız. Önce sıcak bir yuva isterim. Bir de aslan gibi bir koca” dedi.

Finali orkestra elemanları ile yaptı
Ankara Kentpark konserinde 2,5 saat sahnede kalan sanatçıya aralarında Fahir Atakoğlu’nun da bulunduğu kalabalık bir orkestra eşlik etti. Finalde ise bütün orkestrayı ve vokalleri sahne önüne alan sanatçı, onlarla birlikte koro halinde “Arkadaş” adlı şarkıyı söyledi.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri