Anlaşılmak isteyenler Agora’daydı

03 Aralık 2013 Salı

Her hafta cuma günü gerçekleşen Agora Sohbetleri’nin bu hafta ki konuğu Yaşam Koçu Serdar Ceylan oldu

anlasilmak-isteyenler-agoradaydi

Agora, cuma sohbetlerine devam ediyor. Her hafta farklı bir konunun işlendiği Agora Sohbetleri, bu hafta Yaşam Koçu Serdar Ceylan’ı ağırladı. Ceylan, “Tek İsteğim Anlaşılmak” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi. Gerçekleşen söyleşiye ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.

Ebeveynler ile çocuklar arasındaki iletişim sorunlarının sadece ergenlik döneminde değil, çocuğun doğması ile başladığına dikkat çeken Ceylan, bebeklik-çocukluk-ergenlik ve yetişkinlik dönemlerine göre yaş gruplarına ayırarak aile ilişkilerini ele aldı. Aile içi iletişimin çok önemli olduğunu vurgulayan Serdar Ceylan, bireylerin bebeklik döneminden itibaren aile yaşantısının bir parçası olduğunu ve ebeveynleriyle olan ilişkisinin tüm yaşantısında çok etkili bir faktör olduğunu belirtti.

Ebeveynler, çocuklarının doğum anından itibaren bir birey olduklarını kabullenip, onların her türlü isteklerini ve sorunlarını yargılamadan dinlemeleri, anlayış göstermeleri, çocuklarının fikirlerine saygı duymaları gerektiğinin önemle altını çizen Ceylan, bu şekilde davranarak çocuklarına değer verdiklerini gösterebileceklerini ve aile bağlarını kuvvetlendirebileceklerini belirtti. Bir çocuğu yetiştirirken en sağlıklı yöntemin aile içi iletişimden geçtiğininin altını çizen Ceylan, çocukların yaş gruplarına göre farklı bir dilden konuşmaları gerektiğini söyledi. Ceylan, çocuklara karşı yargılayıcı bir tavırla değil, onlarla ılımlı ve anlayışlı bir şekilde konuşulduğunda ebeveynlerin çocuklarını istedikleri şekilde yönlendirebileceklerini de önemle vurguladı.

Agora Sohbetleri izleyicilerinin sorularını yanıtlayarak, interaktif bir sohbet gerçekleştiren Serdar Ceylan, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin söyleşiye gösterdikleri yoğun ilgiden memnuniyet duyduğunu belirtti.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hasan Noyan, Serdar Ceylan’ın gerçekleştirmiş olduğu “Tek İsteğim Anlaşılmak” konulu söyleşiye olan ilginin çok yoğun olduğunu belirterek, Aralık ayında yeni yıla özel konu ve konuklarla Agora Sohbetleri’nin devam edeceğini, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini çeşitli sürprizlerin beklediğini açıkladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri