Anne adayları Akbatı AVYM’de buluşuyor

30 Kasım 2012 Cuma

Akbatı AVYM, anne adaylarını ağırlamaya hazırlanıyor. Türkiye’nin ilk Hamile Eğitim Merkezi’nin kurucusu olan doğum koçu Ayşe Öner, Akbatı AVYM’de 7 Aralık Cuma günü saat 14.00’de “Bebeğim Olacak Semineri”nde anne adaylarıyla bir araya gelecek

anne-adaylari-akbati-avymde-bulusuyor

Bugüne kadar Gülben Ergen, Tuğba Erbil ve Leyla Alaton gibi birçok ünlü isime hamilelik koçluğu yapan Ayşe Öner, gerçekleştirilecek seminerde anne adaylarına hamilelik dönemini sağlıklı ve huzurlu geçirmeleri için önemli ipuçları verecek. 

Mustela’nın organize ettiği “Bebeğim Olacak Semineri”, Akbatı AVYM’deki özel seminer alanında teorik ve uygulamalı olarak verilecek. Ayşe Öner, anne adaylarına; doğum ve nefes çalışmaları, hamilelikte alınabilecek güvenlik önlemleri ve bazı ilkyardım uygulamalarıyla ilgili bilgiler verecek.

Aynı zamanda yeni doğan günlük bakımı, bebek banyosu ve bebek egzersizleri konularında da anne adaylarına uygulamalı olarak eğitim verecek. Seminer kapsamında anne adaylarına Mac Fit’in profesyonel eğitmenleri tarafından hamile pilatesi egzersizleri de gösterilecek.  Anne adayları seminere eşleriyle birlikte de katılabilecek.

Bebeğim Olacak Semineri - Program

7 Aralık 2012 Cuma
14.00-14.15 Karşılama
14.15-15.30 Seminer
• Doğum ve Nefes Çalışmaları
• Anne Sütü ve Emzirmenin Önemi
• Güvenlik Önlemleri
• Bebeklerde Hava Yolu Tıkanması Durumunda Uygulanacak İlkyardım Prosedürü
15.30-15.45 Mars Entertainment Group’a bağlı Mac Fit ile Hamile Pilatesiegzersizleri
15.45-17.00 Seminer
• Yenidoğan Günlük Bakımı (alt temizliği, göbek pansumanı, tırnak kesimi uygulamaları)
• Uygulamalı Bebek Banyosu
• Bebeklerin Gazlı Döneminde Yardımcı Olacak Gaz Masajı Uygulaması
• Bebek Egzersizi Uygulamaları


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri