Anneler Günü'nde İlginç Yarışma

04 Mayıs 2010 Salı

Özdilek Alışveriş Merkezleri, Anneler Gününe özel Annesinin Kopyası Fotoğraf Yarışması düzenliyor. Bu yıl 6.sı gerçekleştirilecek olan ödüllü yarışmada, birbirlerine en çok benzeyen anne ve çocukları belirlenecek.

anneler-gununde-ilginc-yarisma
Annesinin Kopyası Fotoğraf Yarışmasına katılmak anne ve çocuk adayları, Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi, Özdilek Geçit Alışveriş Merkezi, Özdilek Kaplıkaya Hipermarketi ve Özdilek Ataevler Hipermarketleri'nden 5 Mayıs 2010 tarihine kadar başvurabilecekler.Yarışma sonunda birinciye 500 TL, ikinciye 300 TL ve üçüncüye 200 TL Özdilek Hediye Çeki verilecek. Final Yarışması 9 Mayıs saat 14:30 da Bursa Özdilek Alışveriş Merkezi Çim alanda yapılacak.Yarışmaya başvurabilmek için, birbirlerine benzeyen anne ve çocuk adayları, birlikte önden çekilmiş en az 10 x 15cm ebatlarında 1 adet fotoğrafları ile başvuru formlarını eksiksiz tamamlayıp imzaladıktan sonra müşteri hizmetlerine posta veya şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir.Her yaştan, anne ve çocuğunun katılabildiği yarışmaya, her yarışmacı en fazla iki adet fotoğrafla katılma hakkına sahip. Annesinin Kopyası Fotoğraf Yarışması ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen katılımcılar 444 44 16 numaralı Özdilek Müşteri Danışma Hattına başvurabiliyorlar.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri