Anneler Günü’nde Kipa AVM’ler podyuma dönüşecek

06 Mayıs 2016 Cuma

Kipa, Anneler Gününde alışveriş merkezlerini podyuma dönüştürecek. İzmir’deki Çiğli ve Balçova’daki Kipa AVM’lerde Ece Gürsel, Şebnem Schaefer ve Açelya Kartal gibi ünlü mankenlerin yer alacağı bir defile gerçekleştirilecek. Kipa AVM’lerde ayrıca annelerin çocukları ile birlikte katılabileceği birbirinden eğlenceli atölye çalışmaları da düzenlenecek

anneler-gununde-kipa-avmler-podyuma-donusecek

Kipa, Anneler Günü’nde tüm anneleri çocukları ile birlikte eğlenmek üzere AVM’lerine davet ediyor. Başta İzmir olmak üzere Kipa’nın birçok şehirdeki AVM’lerinde 7-8 Mayıs günleri arasında düzenlenecek etkinliklerle Anneler Günü tam bir şenlik havasında geçecek.


Podyumlarda yeni sezon ürünleri sergilenecek
Balçova ve Çiğli Kipa AVM’ler Anneler Günü için çok özel bir defileye ev sahipliği yapacak. Ece Gürsel, Şebnem Schaefer ve Miss World birincisi Açelya Kartal gibi ünlü mankenlerin yer alacağı defile, 7 ve 8 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek. Defilede Kipa AVM’lerde mağazaları bulunan Boyner, LC Waikiki, ve Batik gibi ünlü markaların anne ve çocuklara özel koleksiyonları sergilenecek. Kipa’nın yüzde yüz yerli, yeni tekstil markası Bradford’un rengârenk yaz kreasyonu da defilede görücüye çıkacak. 7 Mayıs’ta Balçova Kipa AVM’de saat 17.00’de, 8 Mayıs’ta ise Çiğli Kipa AVM’de saat 17.00’de gerçekleşecek defilelerin öncesinde saat 14.00’ten itibaren ödüllü mini yarışmalar düzenlenecek.


Sevginizi tişörte de yazın
7 Mayıs’ta Çiğli, 8 Mayıs’ta da Balçova Kipa AVM’de gerçekleşecek olan tişört boyama etkinliği renkli görüntülere ev sahipliği yapacak. Saat 14.00’de başlayacak olan tişört boyama etkinliği, her biri 45 dakikadan oluşan 5 set halinde düzenlenecek. Üzerinde “Two Hands; One Heart” yazan tişörtlerin üzerine anneler ve çocuklar kalp şeklinde renkli baskı yapacaklar. İki elin baş aşağı birleşmesiyle yapılacak olan baskıda ortaya çıkan kalp şekli simlerle süslenecek. Hazırlanan tişörtler aktivite bitiminde hediye paketi yapılarak, çocukları tarafından annelerine hediye edilecek.


Anneler Günü hediyeni kendin yap
Anneler Günü coşkusunu farklı çalışmalarla süsleyen Kipa, 8 Mayıs’ta Türkiye çapındaki 18 AVM’sinde saat 15.00-17.30 arası çerçeve tasarım atölyesi düzenleyecek. Çocukların yaratıcılık ve el becerilerini sergileyeceği atölyede çocuklar, ham malzemesini Kipa’nın sağladığı atölyelerde anneleri için çerçeve süsleyecekler. Etkinliğin düzenleneceği Kipa mağaza ve AVM’leri sırasıyla; Adapazarı, Antalya, Aydın, Çanakkale, Çerkezköy, Çorlu, Derince, Edirne, Edremit, Keşan, Kırklareli, Kuşadası, Lüleburgaz, Mersin, Salihli, Silivri, Torbalı ve Yalova.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri