Anneler gününe özel fırsatlar Koçtaş’ta

08 Mayıs 2014 Perşembe

Koçtaş, Anneler Günü’ne özel anneleri mutlu etmek için birbirinden güzel hediye seçenekleri ve çiçek, küçük ev aletleri, aydınlatma gibi belirli ürün gruplarındaki özel indirim fırsatları sunuyor

anneler-gunune-ozel-firsatlar-koctasta

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, Anneler Günü’nde belli ürün gruplarına özel avantajlar sağlayarak, Anneler Günü’nde annenizi mutlu edecek seçenekler sunuyor. Koçtaş, Anneler Günü’ne özel kampanyasında Paro kartlı müşterilerine 11 Mayıs gününe kadar dekorasyon ve canlı çiçek reyonundan yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 10 TL indirim avantajı sağlıyor. Ayrıca, Koçtaş’ın internet mağazasına özel küçük ev aletleri kategorisinde de indirimli ürünler annesini sevindirmek isteyen tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Beko Tea Party çay makinası 159,90 TL yerine 139,90 TL; King Kettle 44,99 TL yerine 29,99 TL; Luxell Börekçi Mini Fırın 174,90TL yerine 129,90 TL’den satışa sunuluyor.

Canlı çiçek reyonunda indirim
Koçtaş, tüm canlı çiçek guruplarında 11 Mayıs gününe kadar Parolu kartla yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim uyguluyor. Sardunyadan orkideye, menekşeden açelyaya kadar birçok çiçek annenizi mutlu etmek için Koçtaş bahçe bölümünde sizleri bekliyor. Üstelik hediye aldığınız çiçeğin bakımı konusunda bahçe reyonunda görevli uzman ekip çiçeğe özel bilgileri de sizinle paylaşıyor.  

Anneler Günü’nü keyifli etkinliklerle kutlayın
Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan İstanbul Tanpınar Edebiyat Festivali (İTEF) kapsamında 9-11 Mayıs günleri arasında Suadiye sahilde gerçekleştirilecek olan İTEF-Mutfakta Edebiyat Söyleşileri, Koçtaş sponsorluğunda yerli ve yabancı şef ve yazarları, yemek ve edebiyat meraklılarıyla bir araya getirecek. Koçtaş ayrıca, festival kapsamında 10 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00’da 24 Kitchen’in ünlü şefi Gabriele Sponza’nın Koçtaş mutfağında özel olarak gerçekleştireceği ‘Akdeniz Mutfağında Deniz Mahsülleri Etkinliği’ne de tüm İstanbulluları herkesi davet ediyor.

Ayrıca, Koçtaş’ta 11 Mayıs gününe kadar tüm dekorasyon ve tekstil ürünlerinde Parolu kartla yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim imkânı sizleri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri