Anta ve Freddy’den Anneler Günü’ne özel kampanya

06 Mayıs 2016 Cuma

Anta ve Freddy mağazalarından alınan 2 ürüne yüzde 25, 3 ve üzeri ürüne yüzde 30 indirim yapılıyor

anta-ve-freddyden-anneler-gunune-ozel-kampanya

 

Dünyanın en büyük spor markalarından Anta ve İtalyan dünyaca ünlü spor giyim markası Freddy, Anneler Günü’nü özel bir kampanyayla kutluyor. Mağazadan alınan 2 ürüne yüzde 25, 3 ve üzeri ürüne yüzde 30 indirim yapılıyor.

Anta, son derece rahat ayakkabılarıyla sporcuların yanı sıra gündelik hayatta yürüme konforu arayanların da en çok tercih ettiği markalardan biri. Anta, özellikle A-Jelly adını verdiği modeliyle spor ayakkabıda konfor devrimine imza attı. A-Jelly’nin tabanı, kullanıcının ayak şeklini alan özel bir malzemeden üretiliyor. Bu malzeme sayesinde zeminle ayak arasında yumuşak ve esnek bir yastıklama bölgesi oluşuyor.

İtalyan spor moda markası Freddy’nin ürünleri de fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Teri vücuttan atarken içeriye rüzgâr ve yağmuru almayan, böylece vücut sıcaklığını muhafaza edendinamik bir kumaşla üretilen tekstil ürünleri, her yaştan ve her beğeniye sahip kullanıcıların zevkine hitap eden konforlu seçenekler sunuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri