Anta ve Freddy’den mağazalaşma atağı

13 Kasım 2015 Cuma

Dünyaca ünlü spor giyim markaları Anta ve Freddy, ekim ayında açılan Bursa’daki Kent Meydanı ve Gaziantep’teki Prime Mall mağazalarından sonra Viaport Venezzia ve Marmara Park mağazalarıyla İstanbul’a da giriş yaptı

anta-ve-freddyden-magazalasma-atagi


Dünyanın en büyük spor markalarından Anta ve Freddy’yi Türkiye’ye getiren NeoTrend, İstanbul’da açılışını gerçekleştirdiği Viaport Venezzia ve Marmara Park mağazalarından sonra, İstanbul’daki üçüncü mağazasını Capacity’de açacak.

Neo Trend, Bursa’daki Kent Meydanı ve Gaziantep’teki Prime Mall mağazalarının açılışını ise daha önce gerçekleştirmişti. Yıl sonuna kadar Mersin Forum ve Adana Optimum mağazalarının da açılmasıyla mağaza sayısı yediye ulaşacak. Şirket, 2016 sonunda mağaza sayısını 20’ye çıkarmayı planlıyor.

Anta’nın spor ayakkabı ve Freddy’nin spor tekstili ürünlerinde en yeni kreasyonların bulunabileceği mağazalar, “şık ve sade” konseptiyle dekore edildi. Dekorasyonda, söz konusu markaların global kurumsal kimlikleri esas alındı. Anta ürünlerine ayrılan kısımda teknoloji odaklı çizgiler hakimken, Freddy’ye ayrılan bölümde beyazın tonları ve krom kaplamalar öne çıkıyor. Ayrıca, Freddy’nin kalça ve basen bölgesinde toparlama, bir beden küçültme ve kaldırma özelliğine sahip “WR.UP” kreasyonu için mağazalarda özel bir bölüm bulunuyor.

1976’da İtalya’da kurulan Freddy, Kate Beckinsale, Eva Longoria, Britney Spears, Katie Price, Hillary Duff, Abby Clancy, Lea Michele, Hayden Panettiere gibi dünyaca tanınmış isimlerin tercih ettiği aktif moda giyim markası.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri