Antalya Migros AVM’den yeni yıla yeni sürprizler

30 Aralık 2014 Salı

Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi yeni yılı sürpriz müzik ve eğlence etkinlikleri karşılayacak ve ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak

antalya-migros-avmden-yeni-yila-yeni-surprizler

Migros Alışveriş Merkezi bu yıl yılbaşı süslemelerinde binanın tüm dış cephesini led aydınlatmalar ile ışıklandırarak ışıl ışıl görüntüler sergiledi.

28 Aralık Pazar günü saat 16.00 – 17.00 saatleri arasında Street Band (Sokak bandosu) Noel Baba kostümleri ile alışveriş merkezinin iç kısmında dolaşıp canlı müzik çalarak, büyük küçük tüm ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Zemin katta bulunan yılbaşı dekorunun önünde mini konser veren Bando takımı, Hoş geldin 2015 koltuğunun önünde ziyaretçiler ile sırayla fotoğraf çektirdi.

Alışveriş Merkez’i içerisinde sürpriz bir anda karşınıza çıkan Noel Baba, Yılbaşı akşamına kadar çocuklara şeker hediye ederek, çocukların yeni yılını kutlayacak. Ayrıca, Aralık ayı boyunca her gün 18.00 – 20.00 saatleri arasında Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçiler, merkez içerisinde canlı müzik dinleme şansına da sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri