Antalya Migros, “Face Of Antalya” 2013 yüzünü seçti

10 Nisan 2013 Çarşamba

Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 2013 yüzünü Uğurkan Erez ve Ivana Sert ile seçti

antalya-migros-face-of-antalya-2013-yuzunu-secti

Antalya Migros Alışveriş Merkezi'nin düzenlediği “Face of Antalya” yarışmasının finali, geçtiğimiz günlerde saat 15.00’te Uğurkan Erez ve Ivana Sert'in katılımıyla gerçekleştirildi. Ayrıca, aynı gün saat 14.00'te düzenlenen “Logo Lansman” kokteylinde jüri üyeleri Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Alışveriş Merkez Müdürü Tahir Yılmaz eşliğinde tüm ziyaretçilere alışveriş merkezinin yeni logo tanıtımı yapıldı.
 
Aralarında kıyasıya rekabet yaşayan ve bin 400 kişi arasından seçilen 21 kadın ve 20 erkek yarışmacıdan oluşan “Face of Antalya” etkinliğinin yarı finali, Antalya Migros AVM’de kurulan özel sahnede Uğurkan Erez ve Özge Ulusoy'dan oluşan jüri üyeleri tarafından gerçekleştirildi.  

Yarı final sonrası Uğurkan Erez,  kadın ve erkek finalistlerin alışveriş merkezi içerisinde yer alan mağazaların desteği ile stylingini yaptı. Stylingin ardından finalistlerin fotoğrafları Luc Selvais tarafından çekilerek büyük finale hazırlandı.

Büyük finalde aralarında Ivana Sert ve Uğurkan Erez'in de bulunduğu jüri üyeleri Antalya Migros'un 2013 yüzünü seçebilmek için oldukça zorlandı. Yarışmada, jürinin değerlendirmeleri sonucunda kadınlarda Mina Ceran ve erkeklerde Samet Küçük “Face of Antalya” birincileri oldu. Birinci olan Mina Ceran ve Samet Küçük’e Antalya Migros Alışveriş Merkez Müdürü Tahir Yılmaz hediyelerini veririken, jüri üyeleri Ivana Sert, Uğurkan Erez, Filiz Başar ve Luc Selvais da başarılarını kutladı.

Sosyal medyada yayınlanan fotoğrafların halk tarafından online olarak oylanması sonucunda “Face of Antalya Sosyal Medya Yüzü“ kadınlarda Buket Ercan olurken, erkeklerde ise Serhan Halil Topçu oldu. “Face of Antalya” etkinliği, ziyaretçilerin ve basının yoğun ilgisiyle karşılandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri