Antalya Migros’tan farklı etkinlik

11 Haziran 2013 Salı

Ece Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, yine Antalya’da ilk kez ve sıra dışı bir etkinliğe daha imza attı. Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından ilgi ile izlenen “Kütük Kesme Yarışması”, motorlu testere ve güç ürünleri markası Stihl’in Türkiye Distribütörü Sadal AŞ organizasyonu ile Antalya’da ilk kez, 8 ve 9 Haziran günlerinde Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde düzenlendi

antalya-migrostan-farkli-etkinlik

Dünyada 1985 yılından beri 38 ülkenin katılımıyla, her yıl yapılan Stihl Tımbersports kütük kesme yarışmasına Türk takımı ilk kez geçtiğimiz sene katıldı. İlk yıl olmasına karşın “Türk Aslanları” pek çok ülkeyi geride bırakarak, ülkemizi en iyi şekilde temsil etti.

Dünyanın birçok ülkesinde yapılan ve genel olarak “Ormancıların Yarışı” olarak bilinen organizasyon, Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nin otoparkında özel olarak kurulan sahnede 8 ve 9 Haziran günlerinde saat 19.00‘da gerçekleştirildi.

Ayrıca 1 - 9 Haziran günleri arasında, etkinlik ile ilgili çarpıcı resimlerin bulunduğu resim sergisi ile sembolik olarak cam kaidenin içinde sunum amacıyla yer alan kütük ve testereler merkez içerisinde çeşitli noktalarda sergilendi ve ziyaretçilerin oldukça ilgisini çekti.

AVM’de, dünyada 20 milyonun üzerinde takipçisi olan Stihl Tımbersports kütük kesme Çaylaklar ve Ustalar kategorisindeki Türkiye elemeleri için gerçekleştirilen yarışmaların yanı sıra İngiltere ve Avrupa Şampiyonu Spike Milton’ın özel şovu, DJ ve animasyon gösterileri gibi heyecan verici görüntüler yer aldı.

Güç, hız ve yeteneğin temsil edildiği, uluslararası Stihl Timbersports kütük kesme yarışmasında kullanılan kütükler, Hollanda’dan getirildi, yurt dışında özel yetiştirilen ağaçlardan elde edilen kütüklerden kullanıldı.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri