Antalya Migros’un sömestr programı hazır

26 Ocak 2015 Pazartesi

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 24 Ocak – 8 Şubat günleri arasında yarıyıl tatilinde çocukları eğitirken eğlendirecek bir dolu aktivitelerle buluşturuyor

antalya-migrosun-somestr-programi-hazir

Migros Alışveriş Merkezi, uzun bir eğitim döneminin ardından yarıyıl tatiline hazırlanan çocuklara, 24 Ocak - 8 Şubat günleri arasında birbirinden eğlenceli showlar ve tiyatro gösterileri ile keyifli bir tatil programı hazırladı.

Çocukların kişisel ve sanatsal gelişimlerini hedefleyen etkinlikler, Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde 24 Ocak’ta başlayıp 8 Şubat’a kadar her hafta sonu 15.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Palyaço ve Sihirbaz gösterisinden Papağan ve Kukla Show’a, tiyatro gösterilerinden Süper kahramanlar Bando ekibi ile tüm minik ziyaretçiler bu eğlencelere ortak olacak.

Ayrıca çocukların tatil süresi boyunca her gün 14.00- 18.00 saatleri arasında boyama, origami ve keçe maket yapımı gibi Masa Aktivite’leri de gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri