Antares 5 bin fidan dağıtıyor

10 Ocak 2013 Perşembe

Miniklere çevre bilincini aşılamak, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakabilmek bilinciyle Antares 13 Ocak Pazar günü 5 bin adet fidan dağıtıyor

antares-5-bin-fidan-dagitiyor

Yönetimini Jones Lang Lasalle’in yürüttüğü Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 13 Ocak Pazar günü örnek bir sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yapıyor.

Çevre bilincini aşılamak, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakabilmek bilinciyle Antares 13 Ocak Pazar günü Antares taksinin katkılarıyla Orman ve Su işleri Bakanlığı’ndan temin edilen sedir, karaçam ve mavi selviden oluşan toplam 5 bin adet fidan dağıtıyor. 

Antares Alışveriş Merkezi’nde hayvan görünümlü maskotlar tarafından 13 Ocak Pazar günü 13.00 – 16.00 saatleri arası fidan dağıtılacak, ardından 1600’da “Temiz Bir Dünya İstiyoruz” adlı oyun sergilenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri