Antares AVM 5 yaşında

27 Mayıs 2013 Pazartesi

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 5’inci yaşını etkinlikler, kampanyalar ve hediyelerle kutluyor

antares-avm-5-yasinda

21 Mayıs 2008 yılında kapılarını Ankaralılara açan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 5 yıldır gerçekleştirdiği kampanyalar, sosyal sorumluluk projeleri ve sosyal - kültürel hayata katkı sağlayan birçok etkinlik ile Ankaralının tercihi oldu. Aylık ortalama bir milyon 210 bin ziyaretçi ağırlayan Antares, Türkiye’de bir ilk olan Antares Kart projesi ile de ziyaretçisine çok farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor.

21 Mayıs’ta 5’inci yaşını kutlayan Antares, kazançlı bir kampanya ile ziyaretçilerini ödüllendiriyor; toplam 500 bin TL hediye çeki dağıtıyor. Antares ziyaretçileri 20 Mayıs – 28 Haziran günlerinde hafta içi yapılacak olan 300 TL’lik alışverişlerde 50 TL, 150 TL’lik alışverişlerde 25 TL, 75 TL’lik alışverişlerde 10 TL hediye çeki kazanıyor.

20 Mayıs – 10 Haziran günleri arasında ise Antares Kart & Genç Kartları ile en yüksek alışverişi yapan ilk 5 kişi iPhone 5, ikinci 5 kişi ise iPad 4 kazanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri