Antares Babalar Günü’nü sürprizlerle kutluyor

13 Haziran 2014 Cuma

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Babalar Gününü keyifli kampanyalar ve eğlenceli etkinliklerle karşılıyor

antares-babalar-gununu-surprizlerle-kutluyor

100TL ve üzeri alışverişlerde araba güneşliği veya C&A’den 25TL’lik hediye çekiyle babalara sürprizler yapacak Antares, basketbol turnuvasıyla babalar ve çocuklarının oyun heyecanına ortak olacak. 2 kategoride yapılacak basketbol turnuvasında 8-12 yaş ve 13-16 yaş grubu çocuklar babalarıyla birlikte tek pota basket maçında ter atacak. Başarılı olan takımlar Etlik Tofaş Basketbol Okulları’ndan 1 ay ücretsiz basketbol kursu ve Antares’ten çift kişilik sinema bileti kazanacak. Aynı zamanda Lenovo’nun yapacağı sürpriz yarışmalarla AVM içerisinde hem hareketli dakikalar yaşanacak, hem de katılımcılar tablet ve daha bir çok hediye kazanma fırsatı bulacak. 

Antares’in 6’ncı yaşına 6 Renault Clio kampanyası kapsamında MP ve Noter huzurunda yapılacak 3’üncü dönem çekilişiyle talihliler belirlenecek.

AVM içerisinde kutlamalarla sınırlı kalmayan Antares, sosyal medya üzerinden de Babalar Günü’ne özel yarışmalar yapıyor. Antares’in Instagram hesabını beğenen ziyaretçilerine özel bir hediyesi olacak. Babasıyla birlikte çekilmiş fotoğrafı Instagram üzerinden #süperbabam ve #antaresavm hashtagleriyle paylaşıp en çok beğeni alan ilk 3 kişi, 250TL’lik Antares Kart’a sahip olabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri