Antares bayram keyfinin adresi oldu

19 Eylül 2016 Pazartesi

Başkentlilerin buluşma noktası Antares, bayramda ziyaretçilerine özel etkinlikler düzenledi

antares-bayram-keyfinin-adresi-oldu

Ankara’nın alışveriş ve yaşam yıldızı Antares, 13-18 Eylül günlerinde gerçekleşen Big Bubble Futbol etkinliğiyle ziyaretçilere farklı bir deneyimle keyifli zamanlar geçirtti. Big bubble toplarının içindeki katılımcılar maçı almak için zorlu mücadelelerini sürdürürken hem eğlendiler hem de izleyenleri eğlendirdi. Maçların galiplerine sinema biletlerinin hediye edildiği etkinlik her yaştan ziyaretçiden büyük ilgi gördü.


Bayramın 3’üncü ve 4’üncü günü gerçekleşen Kutu Kutu yarışmasında ise 100 TL’lik fişiyle kayıt yaptıran Antares Kart sahipleri tablet bilgisayarlardan sinema biletlerine, elektronik aletlerden hediye çeklerine varan onlarca hediyeden birini kazanma şansı yakaladı.


Bayramın 3’üncü ve 4’üncü günü gerçekleşen Hint Kınası etkinliğinde ise Antares Kart müşterilerine ücretsiz Hint Kınası uygulaması yapıldı. Uygulamaya özellikle kadın ziyaretçilerin ilgisi yoğundu.
Bayramda Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne gelenler hem eğlendi hem kazandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri