Antares bayrama hazır

15 Temmuz 2015 Çarşamba

Balon şov, Human Accordion şov ve daha sürpriz yarışmalar Antares Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor

antares-bayrama-hazir

AVM Partners’ın kiralama ve danışmanlığını yaptığı Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırladığı bayram etkinlikleri ile ziyaretçilerini bekliyor.

Bayramın 2’nci ve 3’üncü günü sürprizlerle ziyaretçisini karşılayacak Antares Bayram programında; saatler 13.00'ü gösterdiğinde Kutu Kutu Yarışması'nda bayram hediyeleri sahiplerini bulacak, ardından miniklere özel balon, köpük şov ve daha fazlasıyla eğlenceli dakikalar yaşanacak.

Bayramın 2’nci ve 3’üncü günü ziyaretçilerini eğlenceye doyuracak Antares AVM, bayram boyunca ilk gün saat 13.00-22.00, diğer günler ise 10.00-22.00 saatleri arası açık olacak. Bayram haftası boyunca Antares Kartlılar 100TL ve üzeri alışverişlere x2 bonus kazanacak.

Yine eğlenceli ve keyifli anlara ev sahipliği yapacak Antares AVM, ziyaretçileriyle birlikte şeker tadında nice bayramlar kutlamak için hazırlanıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri