Antares çocukların haklarını unutmuyor

20 Kasım 2014 Perşembe

AVM Partners’ın kiralama ve yönetimini yaptığı Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Dünya Çocuk Hakları Günü'nü etkinlik ve kampanyalarla kutluyor

antares-cocuklarin-haklarini-unutmuyor

20 Kasım Çocuk Hakları Günü kapsamında "Alışveriş Benim de Hakkım!" diyen tüm minikleri bekleyen Antares, 20-23 Kasım günlerinde çocuk giyim ve oyuncak mağazalarından Antares Kartıyla alışveriş yapan ziyaretçilere iki kat bonus kazandıracak.

Alışveriş keyfini ikiye katlayan kampanyayla beraber Antares'te minikleri eğlenceli saatler de bekliyor. Keçiören Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı Eğitime Destek Merkezi'nin hazırladığı etkinlik programı 22 Kasım Cumartesi günü 14.00'da başlayacak ve çocuk hakları konusunda aileler ve minikler bilinçlendirilecek, çocuk şarkıları hep beraber söylenerek oyunlar oynanacak.

Türkiye genelindeki pek çok şehirde 100’ün üzerinde temsil düzenleyen ve yaklaşık 35 bin ilkokul öğrencisiyle buluşan Anadolu Jet Çocuk Tiyatrosu, Antares'te sahne alacak. AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu, “Lambanın Sihri Hezarfen’in Fikri” adlı oyunuyla Antares AVM’de yer alan Antares Sanat Merkezi’nde 23 Kasım 2014, Pazar günü saat 17.30’da, 13 Aralık ve 14 Aralık günlerinde ise saat 12.00’de üç temsil düzenleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri