Antares, Solal Pazarlama Ödülleri’nde finalde

05 Nisan 2013 Cuma

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ICSC’nin düzenlediği Solal Pazarlama Ödülleri’nde Ankara Shopping Fest Açılış Etkinliği projesi ile PR dalında finale kaldı

antares-solal-pazarlama-odullerinde-finalde

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC) düzenlediği ve her yıl alışveriş merkezleri pazarlama yönetimi alanında en iyi ve farklı projeleri ödüllendiren, en prestijli AVM Pazarlama ödülü olarak kabul edilen Solal Pazarlama Ödülleri’nde (Solal Marketing Awards), Ankara Shopping Fest Açılış Etkinliği projesi ile  PR dalında finale kaldı.

Ankara Shopping Fest, 8 Haziran’da Antares’in ev sahipliğinde, açılış organizasyonu ile başlaı. Victoria’s Secret meleği Doutzen Kroes Antares AVM’de o güne özel hazırlanan gongu vurmuş ve  Murat Boz konseri ile tüm ziyaretçiler unutulmaz bir gece yaşamıştı.

ICSC Solal Pazarlama Ödülleri, 14 Mayıs’ta Londra’da gerçekleşecek ICSC Avrupa Pazarlama Konferansı’nda sahiplerini bulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri