Antares, sömestr tatilinde büyük küçük herkesi sevindirecek

23 Ocak 2015 Cuma

Başkentlilerin Alışveriş ve Yaşam Merkezi Antares, yarıyıl tatilinde minikleri sevindirirken büyüklere de kazandıracak

antares-somestr-tatilinde-buyuk-kucuk-herkesi-sevindirecek

AVM Partners’ın kiralama ve yönetimini yaptığı Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minikleri yarıyıl tatilinde eğlence şölenine davet ediyor. Her gün birbirinden keyifli organizasyonlarla Antaresliler hem alışveriş yaparken kazanacak hem de sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Antaresliler 24 Ocak Cumartesi günü Aiesec'in organize ettiği Ülkeler Panayırı ile 20 farklı ülkeden gelen temsilcilerle buluşarak onların kültürleriyle tanışma fırsatı bulurken 27 Ocak - 31 Ocak günleri arasında gerçekleşecek maskot şov, karaoke şov, pandomim, cambaz ve çeşitli çocuk oyunları ile hem eğlenecek hem de sürpriz hediyeler kazanabilecek.

1 Şubat Pazar günü ise balon şov ve atölyesi ile hem çocuklar hem de velileri balonların oluşturduğu renkli bir maceraya katılabilecek. Sadece eğlence ile sınırlı kalmayan Antares, 23 Ocak - 8 Şubat arası Antares Kartı ile giyim ve ayakkabı alışverişlerinde 100 TL ve üzeri harcamalara 5 TL, 250 TL ve üzeri harcamalara 10 TL bonus kazandıracak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri