Antares’in marka karmasına Lc Waikiki ve Gymfit katıldı

02 Mart 2016 Çarşamba

Ankara'nın Alışveriş ve Yaşam Merkezi Antares, ziyaretçilerini yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor

antaresin-marka-karmasina-lc-waikiki-ve-gymfit-katildi

 LC Waikiki, Antares'te büyümeye devam ediyor. Yaklaşık bin 300 metrekarelik yepyeni çocuk katıyla LC Waikiki Antares mağazası ziyaretçilerini bekliyor. “İyi giyinmek herkesin hakkı” mottosu ve “ulaşılabilir moda” anlayışıyla Türkiye’yi giydiren LC Waikiki, büyüme serüvenini 20 yıldır hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürüyor.


Gymfıt Plus, 3 bin metrekarelik spor kompleksi ve yüzme havuzu ile Antares'te hizmete girdi. Gymfit, Türkiye’de ve dünyada yerli sermaye ile sektöründe fark yaratmayı planlayan bir spor kulübü markası. Farkı sloganında saklı olan marka, “Spor Her Zamankinden Daha Fazla, Daha Kolay Olacak” diyerek sektöre bu yenilikçi vizyonu ile giriş yaptı. Sporun gelişimine sporcu disiplini ile yaklaşan vizyonu ile İstanbul merkezli olan Gymfit, Eskişehir ve Bursa’dan sonra şimdi Ankara’da Antares AVM’de açıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri