Antares’in talihlisi Kadınlar Günü’nde Mercedes’ine sahip oldu

08 Mart 2017 Çarşamba

Ankara'nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares, 28 Ekim - 7 Şubat günlerinde gerçekleştirdiği Mercedes A180 kampanyasının talihlisini, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Noter ve MPİ yetkilileri huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile belirledi ve hediye teslimi yine özel bir günde gerçekleşti

antaresin-talihlisi-kadinlar-gununde-mercedesine-sahip-oldu

 

 

Çekiliş sonrası, Mercedes A180’nin talihlisi Birsen Unat oldu. Aracın teslim tarihi yine özel bir gün olarak belirlendi. Kadınlar Günü olan 8 Mart’ta düzenlenen organizasyon ile talihli ziyaretçi aracı teslim aldı.

 

Aracın anahtarını, İcra Kurulu Üyeleri Mustafa Çayırpınar, Ramazan Kahraman ve AVM Müdürü Ayperi Özyurt'un elinden teslim alan Birsen Unat; hem yeni arabasının hem de Kadınlar Günü ‘nü muhteşem bir hediyeyle kutlamanın mutluluğunu birlikte yaşadı.

 

Antares ayrıca Kadınlar Günü’nde Antares Kart ile tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm kadın müşterilerine baharın serinliğinde kendilerini saracak sımsıcak polar şal hediye etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri