Antares’te 14 çift dünya evine giriyor

13 Şubat 2013 Çarşamba

3 yıldır Antares Alışveriş Merkezi 14 Şubat’ta 14 çiftin yuvasını kuruyor. Geleneksel hale getirilenToplu Nikah Töreni, Sevgililer Günü’ne özel bir organizasyon ile 14 Şubat Perşembe Günü Antares AVM’de gerçekleşecek

antareste-14-cift-dunya-evine-giriyor

Keçiören Belediyesi ve Antares AVM ailesi işbirliği ile bu yıl 3’üncüsü yapılacak olan 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel Toplu Nikah Töreni, 14 Şubat Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın kıyacağı nikah töreni ile dünya evine girecek olan çiftler için her detay düşünüldü.

Antares AVM bünyesinde bulunan Amade Balo ve Nikah Salonu’nda gerçekleşecek Nikah Töreni’nde evlenecek çiftlerin gelinlik-damatlık provaları alınırken, diğer tarafta bu güne özel nikah şekerleri, düğün pastaları da özenle hazırlanıyor.

Amade Balo ve Nikah Salonu bu özel düğün için hazırlıklarını tamamlarken, Antares AVM’de bulunan Ali Gür Kuaför gelinlere özel günlerinde saç ve makyaj uygulamalarını yapacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri