Antares’te sevgililer günü bol sürprizli

14 Şubat 2014 Cuma

Sevgililer gününe özel olarak Ayşe Özyılmazel ve ünlü DJ Yasemin Şefik, Antares’te bir araya geliyor

antareste-sevgililer-gunu-bol-surprizli

Antares Alışveriş Merkezinde 12 Aralık – 9 Şubat günleri arasında gerçekleşen Araç Kampanyası’nın ilk talihlileri MİP yetkilileri ve Noter huzurunda yapılacak olan çekiliş ile 14 Şubat Sevgililer Gününde belli olacak.

Ayşe Özyılmazel, bugün (14 Şubat) sevenleriyle Antares’te buluşacak. Yılmazel, hem sevilen şarkılarını seslendirecek hem de hayranlarına imza dağıtacak. Saat 15.00’te başlayacak olan Ayşe Özyılmazel’in de katılacağı etkinlikte yapılacak çekiliş ile 2 Adet Renault Clio sahiplerini bulacak.

Ayrıca Antares AVM ve Keçiören Belediyesi işbirliği ile üç yıldır gerçekleştirilen Nikah Töreni’nde Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa Ak’ın kıyacağı Nikah ile 14 Çift Dünya Evine Antares’te girecek. Sevgililer Günü’nde “Evet” diyecek olan çiftler için tüm detayları özenle düşünülmüş Nikah Töreni 14 Şubat Cuma günü saat 17.30’da gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri