Antares’teki Arkeoloji Havuzu’na yoğun ilgi

29 Ocak 2013 Salı

Antares AVM’de 26 Ocak’ta başlayan ve 30 Ocak’a kadar devam edecek olan Arkeoloji Kazı Havuzu etkinliği Antares ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi görüyor

antaresteki-arkeoloji-havuzuna-yogun-ilgi

Katılımın çok yoğun olduğu, velilerin çocuklarını etkiliğe kaydetmek için adeta yarıştığı Arkeoloji Kazı Havuzu Etkinliği kapsamında çocuklara arkeoloji hakkında kısa bir eğitim veriliyor, uzman arkeolog eğitmenler eşliğinde AVM içerisinde kurulan kazı havuzlarında kazı yaptırılıyor ve minyatür eserler bulmaları sağlanıyor.

Çocuklara buldukları minyatür eserler ile ilgili bilgiler aktarılıp ardından Resim ve Boyama Çalışmaları Atölyesi veya Kilden Heykel Yapalım Atölyesinde öğretici ve eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanıyor. Etkinliğe katılan çocuklar son olarak  “Kültürel Miras Koruyucusu” ibareli sertifika ile ödüllendiriliyorlar.

Antares’te Gangam Style dans çılgınlığı
26 ve 27 Ocak günlerinde gerçekleştirilen Gangam Style Dans Atölyesi miniklerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Sahneye çıkmak için birbirleriyle yarışan tüm minikler Atölyeye katılma şansı elde etti. Etkinlik sonunda Sinema Bileti ile ödüllendirilen minikler Sömestir’in tadını Antares’te çıkartıyor.
Gangam Style Dans Atölyesi 2-3 Şubat’ta da minik ziyaretçilerini bekliyor olacak. Atölye başlangıç saati 16.30.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri