Antares’ten çevre bilincine yönelik özel proje

14 Mayıs 2013 Salı

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi sosyal sorumluluk çevre bilincini destekleyecek özel bir projeye ev sahipliği yapıyor. Avusturalya Büyükelçiliği ve Keçiören Belediyesi ile birlikte “Clean Up The Wolrd” projesini gerçekleştiriyor

antaresten-cevre-bilincine-yonelik-ozel-proje

“Dünyayı Temizleyelim” çevre hareketi 1989 yılında Sdney Limanı’nda bir yatçının başlattığı, Birleşmiş Milletler Çevre Programı (UNEP) ile birlikte gerçekleştirilen ve her yıl 130 ülkeden tahmini 35 milyon gönüllüyü -ki bu kampanya dünya üzerindeki toplum merkezli en büyük çevre kampanyalarından biri olarak biliniyor.

Clean Up The Wolrd Projesi geçtiğimiz Cuma günü (10 Mayıs) 200 ilköğretim (6’ncı ve 7’nci sınıflar) öğrencisine Antares Sanat Merkezi’nde verilen çevre eğitimi ile başladı. Çevre mühendisleri tarafından verilen eğitimin ardından “Ben Temiz” adlı çocuk oyunu sahnelendi ve tiyatro oyununun ardından Avustralya Büyükelçiliği Müsteşarı’nın çocuklarla sohbeti gerçekleşti.

10-17 Mayıs günleri arasında ise Çevre Çiçekleri üyelerinin katılacağı bir Resim Yarışması düzenlenecek ve yarışmada sundukları eserlerden oluşan sergi açılacak. 17 Mayıs’ta tüm çocukların, Avustralya Büyükelçisi Lan Biggs  ve Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın da katılımı ile Mıntıka temizliği gerçekleştirilecek. Aynı zamanda Ödül Töreninin de yapılacağı o gün yarışmada dereceye girenlerin ödülleri Avustralya Büyükelçisi Lan Biggs  ve Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak  tarafından verilecek. Dereceye giren ilk beş kişiye fotoğraf makinası hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri