Aqua Florya, Mapic'te Türkiye'nin gururu oldu

15 Kasım 2013 Cuma

Aqua Florya Alışveriş Merkezi, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi'nin (ICSC) düzenlediği "Avrupa Alışveriş Merkezleri' ödüllerinde, "Bölgesel Alışveriş Merkezi" kategorisinde finale kaldı

aqua-florya-mapicte-turkiyenin-gururu-oldu

Yönetim, kiralama ve konsept danışmanlığını Jones Lang LaSalle'nin üstlendiği Aqua Florya Alışveriş Merkezi, "Bölgesel Alışveriş Merkezi" kategorisinde Türkiye'den finale kalan tek AVM oldu.

ICSC'nin 1977'den bu yana her yıl, yeni açılan ve yeniden tasarlanan alışveriş merkezlerini ödüllendirdiği "Avrupa Alışveriş Merkezleri" ödüllerinde bu yıl 6 ülkeden toplam 13 AVM finale kaldı. Açıldığı günden bu güne büyük beğeni toplayan Aqua Florya Alışveriş Merkezi, 45 bin metrekare alanı ile bünyesinde yer alan 140'a yakın ulusal ve uluslararası seçkin markayla yer alıyor.

Aqua Florya'nın "Bölgesel Alışveriş Merkezi" kategorisinde finale kaldığı yarışmada, ICSC jüri üyeleri Şubat ve Mart aylarında finale kalan projeleri ziyaret ederek değerlendirme yapacak ve ardından ödül alan AVM açıklanacak.

Yarışmayı düzenleyen ve yaklaşık 60 yıldır alışveriş merkezi sektörünün önde gelen birliği olan ICSC'nin 90'dan fazla ülkede 55 bin üyesi bulunuyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri