Aqua Florya'nın yeni yıl hediyesi yıllarca yaşayacak

10 Aralık 2013 Salı

Aqua Florya, yeni yılı anlamlı bir sosyal sorumluluk projesiyle karşılıyor

aqua-floryanin-yeni-yil-hediyesi-yillarca-yasayacak

Aqua Florya, ‘Çocuklar Gülsün Diye’ derneğiyle ortak bir projeye imza atıyor. Gülben Ergen’in dernek başkanlığını yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneğiyle gerçekleşen projede Aqua Florya, Urfa'nın Harran İlçesindeki Akkuş Köyünde yeni bir anaokulunun temellerini atıyor.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Aqua Florya, yaptığı bağışla hizmete girecek bu yeni anaokulunu bu yılbaşında ziyaretçilerine armağan ediyor.

5 Aralık 2013 - 3 Şubat 2014 tarihleri arasında Aqua Florya'da 50 TL ve katları alışveriş yapan herkesin katılabileceği kampanyada, kazanan şanslı ziyaretçi, bu anaokuluna kendisinin veya sevdiklerinin ismini vererek unutulmaz bir yeni yıl hediyesine sahip olacak.

Kampanya süresince Aqua Florya’yı ziyaret eden tüm çocuklar, hazırlanan temsili anaokulunda eğitici ve öğretici aktivitelere de katılacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri