Aragaz sunucuları 212 İstanbul Power Outlet’te

13 Şubat 2014 Perşembe

Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir ilk defa aynı sahneyi 212 İstanbul Power Outlet'te paylaşıyor

aragaz-sunuculari-212-istanbul-power-outlette

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen ve Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet, sahne ve televizyonların sevilen isimlerini ziyaretçileriyle buluşturmaya devam ediyor ve bir ilki gerçekleştiriyor. Beşiktaş’ ın yıldız futbolcularından Pascal Nouma ve Türkiye’ nin en başarılı radyocularından Kadir Çöpdemir ilk defa aynı sahnede 212 İstanbul Power Outlet’ te buluşuyor.

Metro FM’ nin Aragaz programının başarılı sunucuları Pascal Nouma & Kadir Çöpdemir, kahkaha dolu sohbetleri ile 212 İstanbul Power Outlet’ te sevenleri ile bir araya gelerek, imza dağıtacak. Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, kendine özgü sohbetleri ile sevenlerini 15 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da 212 İstanbul Power Outlet’e bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri