Arbella Makarna IBS Çocuk Fuarı'ndaydı

17 Aralık 2013 Salı

Arbella Makarna Famıly ve Plus Ürünleriyle birlikte IBS Çocuk Fuarı’na katıldı

arbella-makarna-ibs-cocuk-fuarindaydi

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen aile fuarı İBS, Türkiye’nin markalarını aileler ve çocuklarla buluşturdu.

Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak ürünlerin yer aldığı fuarda Arbella Makarna çocuklu aileler için ürettiği Arbella Famıly ve yeni ürün yelpazesi Arbella Plus ürünleri ile fuarda yerini aldı.

En yeni anne, bebek, çocuk ürünlerinin tanıtıldığı fuarda yarışmalar, showlar ve Şirinler Müzikali ile aileler birlikte zaman geçirirken çeşitli sempozyumlarla çocuk gelişimi ve hastalıkları, çocuklarda sıvı tüketimi, hamilelik ve doğum süreci, hipnobirthing ve suda doğum hakkında bilgiler verildi.

Aile festivali İBS’de ailelerin makarnası Arbella da yerini aldı. Warner Bros ile yaptığı lisans anlaşmaları çerçevesinde çizgi film karakterlerinden oluşan makarna üreten Arbella Makarna, Arbella Famıly markası altında çocuklu ailelere yönelik ürettiği vitamin katkılı yeni ürünlerden oluşan okyanus, uzay ve futbol serilerini ailelerle buluşturdu. Ürünlerini değişik soslarla harmanlayarak ziyaretçilere sunan Arbella Makarna, aileler ve çocuklar düşünülerek üretilen, Türkiye’de raflarda yer alan standart makarnalardan daha küçük ebatta penne ve midye türü makarnaları da ailelerin beğenisine sundu. Arbella Plus markası altında tam buğday makarnası ve glütensiz makarna da üreten Arbella ailelere sağlıklı ürünleri de sunma imkânı buldu.

Arbella Makarna’nın standında çizgi film karakterlerinden oluşan Arbella Famıly ürünlerini yiyen çocuklar Bugs Bunny ve arkadaşları, şirinler, Pepee, Leliko ve Ayas ile fotoğraf çektirerek eğlenceli vakit geçirip yarışmalardan çeşitli ödüller kazandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri