Arcadium’da tatil dolu dolu yaşanacak

25 Ocak 2013 Cuma

Arcadium Alışveriş Merkezi yarıyıl tatilinde küçük ziyaretçilerine unutamayacakları bir tatil planı hazırladı

arcadiumda-tatil-dolu-dolu-yasanacak

Küçük ziyaretçiler, renkli karton ve boyalarla yapacakları resim çalışmaları ve neşeli kurabiye, küçük prenses taçları, anahtarlık, magnet, kitap ayraçları yapacakları atölyelerle sömestr tatili boyunca el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirecekler ve hayal dünyalarını zenginleştirecek. Pamuk Prensesten masal dinletisi, İllüzyon ve sevimli maskotların animasyon gösterileri ile de çok eğlenecek.

Yetenek Sizsiniz’de yarı finale yükselen Park Sanat Merkezi Asorti Dans Topluluğu yarıyıl tatilinde Arcadium Alışveriş Merkezi’nde sambadan tangoya kadar birbirinden farklı dans gösterilerini sergileyecek.

Arcadium, bu yarıyıl tatilinde bir ilke imza atarak Arcadium Çocuk Tiyatrosu’nu minik izleyicileri ile buluşturacak. 27 Ocak Pazar günü Çizmeli Kedi müzikali ile başlayacak olan tiyatro programı, profesyonel bir kadro ile sahnelenen çocuk oyunları ile devam edecek.

Ayrıca Arcadium kampanya masasına karnesini getiren ilk 100 minik ziyaretçi, Çizmeli Kedi Müzikali için ücretsiz tiyatro bileti kazanacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri