Arçelik AŞ’ye Red Dot’tan 3 Ödül

06 Temmuz 2017 Perşembe

Ürünlerinde tasarım ve teknolojiyi aynı anda sunan Arçelik AŞ, tasarımda dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Red Dot’tan 3 ödülle döndü

arcelik-asye-red-dottan-3-odul

Arçelik AŞ, tasarım dünyasının önemli yarışmalarından biri olan ve otoritelerce kabul edilen bir kalite onayı olma özelliği taşıyan Red Dot Ödülleri’nde 3 ürünüyle ödül almaya hak kazandı.

 

Red Dot Tasarım Ödülleri jürisi tarafından Grundig Bluetooth Hoparlör, Grundig Orion Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, Grundig Fourever 4 Kapılı Flush Handle Buzdolabı, “Red Dot Award: Product Design” ödülüne layık görüldü.

 

Almaya’nın Essen şehrinde düzenlenen ödül töreninde, ödülleri Arçelik AŞ adına Endüstriyel Tasarım Ekibi’nden Onur Onrat aldı.

 

1954 yılından bu yana her yıl çeşitli ülkelerden binlerce başvurunun yapıldığı Red Dot Tasarım Ödülleri tasarımın en iyilerini ödüllendiriyor.

 

 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri