Arçelik İK ekibi ödüllendi

10 Kasım 2014 Pazartesi

Arçelik AŞ, 2014 PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri ‘Proje/Fark Yaratan Uygulamalar’ kategorisinde ‘İşveren Markası Oluşturma’ ödülünü kazandı

arcelik-ik-ekibi-odullendi

PERYÖN Derneği’nin insan yönetimi alanında başarılı uygulamaları ödüllendirmek, fark yaratan firmaları cesaretlendirmek ve bu alandaki standartlara yön vermek amacıyla bu yıl 7.’sini düzenlediği PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’ne Arçelik AŞ, bu yıl ilk kez iki kategoride aday oldu.

Başvuruların ilk olarak uzman bir ön değerlendirme ekibi tarafından saha ziyaretleri ile değerlendirildiği PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri’nde, daha sonra hazırlanan ön değerlendirme raporları, başvuru dosyaları, aday kurum ve kuruluşların sunumları, akademi ve iş dünyasından oluşan bir jüri tarafından titizlikle incelendi.

Bütün bu değerlendirmelerden sonra Proje ve Fark Yaratan Uygulamalar/İşveren Markası Uygulaması kategorisinde Arçelik A.Ş. 1. olarak ‘Başarı Ödülü’nü kazandı. ‘Yetenek Yönetimi’ kategorisinde ise finale kalarak 2. oldu.

Arçelik AŞ, değerlerini yansıtan işveren markası konumlandırması ve  yaptığı fark yaratan global uygulama ve iletişim faaliyetleri ile  ‘İşveren Markası Oluşturma’ kategorisinde birincilik ödülünü almaya hak kazandı. Şirket stratejileri paralelinde, yeteneklerin çekilmesi, belirlenmesi, geliştirilmesi ve elde tutulmasına yönelik başarılı uygulamaları ile de “Yetenek Yönetimi” kategorisinde ikincilik elde etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri