Arçelik ve Lenovo’dan iş birliği

30 Nisan 2015 Perşembe

Lenovo’nun cep telefonu, tablet ve bilgisayarları Arçelik ve Beko mağazalarında satılmaya başlandı

arcelik-ve-lenovodan-is-birligi

Dünyanın ve Türkiye'nin en büyük bilgisayar üreticisi Lenovo’nun dizüstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefonları bundan sonra Arçelik ve Beko bayilerinde de teknoloji severlere ulaşacak.

“Bu işbirliğiyle, yenilikçi, güvenilir ve sağlam Lenovo ürünleriyle, Beko ve Arçelik güvencesini bir araya getirdik” diyen Lenovo Türkiye Genel Müdürü Gülfem Çakmakçı şöyle konuştu: “Lenovo, dünyanın ve Türkiye'nin 1 numaralı PC üreticisi ve global bir teknoloji devi. Türkiye’nin gururu olan Arçelik gibi dev bir şirketle satış ağı anlaşması yaptığımız için son derece mutluyuz. Artık Türkiye’nin her noktasında tüketicilerimiz Lenovo ürünlerine bir Arçelik ve Beko bayisi kadar yakın olacaklar. Bu da müşterilerimizin üstün teknolojili dizüstü bilgisayarlarımıza, tabletlerimize ve kısa bir süre önce piyasaya sunduğumuz son model akıllı telefonlarımıza ulaşmaları için büyük bir avantaj olacak.”

Arçelik AŞ Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tülin Karabük ise Arçelik AŞ’nin tüketici elektroniği sektöründe lider konumunu güçlendirme hedefi doğrultusunda, dünyanın önde gelen markalarıyla yaptıkları işbirliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve şunları söyledi: “Mağazalarımızda müşterilerimize en iyi marka ve modellerden oluşan geniş bir ürün portföyü sunmaya önem veriyoruz. Dünyanın ve Türkiye'nin en büyük bilgisayar üreticilerinden Lenovo’nun ürünleri artık Arçelik ve Beko bayilerinde tüketicilerimizle buluşacak. Tüketici algısı oldukça yüksek olan bu önemli markanın mağazalarımızda yer alması bizi son derece mutlu etmektedir.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri