ArenaPark’ta Atatürk fotoğrafları

01 Kasım 2012 Perşembe

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Atatürk Fotoğrafları Sergisi açıldı. 10 Kasım’a kadar açık kalacak olan sergide Atatürk’ün bugüne kadar hiç bir yerde görülmemiş fotoğrafları yer alıyor. Atatürk’e ait birbirinden güzel birçok fotoğrafın bulunduğu sergi büyük ilgi görüyor

arenaparkta-ataturk-fotograflari

Ulu Önder Atatürk’ün en güzel fotoğrafları ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sergileniyor. ArenaPark’ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılan Atatürk Fotoğrafları Sergisi’nde Gazi Mustafa Kemal’in bugüne kadar hiçbir yerde görülmemiş fotoğrafları yer alıyor.

Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım Cumartesi gününe kadar açık kalacak olan sergi ArenaPark Alt Çarşı Açık Otopark Girişi’nde bulunuyor. Atatürk’e ait birçok fotoğrafın yer aldığı sergi büyük ilgi görüyor. 

Atatürk’ün yaşamını özetliyor
Cumhuriyet’in 89’uncu yıldönümü etkinlikleri kapsamında Atatürk Fotoğrafları Sergisi açtıklarını söyleyen ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Muhsin Erkoç, “İlk kez gün ışığına çıkan bu fotoğraflar Ulu Önder’in kişiliğini, devrimlerini ve Türkiye’ye kazandırdığı çağdaş vizyonu çok iyi anlatıyor. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde İstanbulluları sergimizi görmeye davet ediyoruz” dedi. 

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri