ArenaPark’ta Beach Volley Turnuvası düzenleniyor

19 Ağustos 2013 Pazartesi

Filenin yıldızları ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenecek olan Beach Volley Turnuvası’nda bir araya gelecek. Turnuva, 30 Ağustos - 8 Eylül günleri arasında düzenlenecek. ArenaPark Beach Volley Turnuvası’nda birinci olan takıma 750 lira, ikinci olana 500 lira, üçüncü olana ise 250 lira değerinde Vestel’den hediye çeki verilecek

arenaparkta-beach-volley-turnuvasi-duzenleniyor

Küçükçekmece Atakent’te yer alan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 30 Ağustos - 8 Eylül günleri arasında Beach Volley Turnuvası’na ev sahipliği yapıyor. Küçükçekmece Voleybol Kulübü Derneği işbirliğiyle gerçekleşecek olan turnuvaya katılmak için 25 Ağustos Pazar gününe kadar ArenaPark Danışma noktasına başvurmak gerekiyor.

Kadın, erkek ve karma olmak üzere üç kategoriden oluşacak olan turnuvada her kategoride 16 takım yer alacak. Toplam 48 takımın yarışacağı ArenaPark Beach Volley Turnuvası’nda her kategoride dereceye giren ilk üç takıma sırasıyla 750, 500 ve 250 lira değerinde Vestel’den hediye çeki verilecek.

Özel kum getirilecek
ArenaPark Genel Müdürü Muhsin Erkoç, “Bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz turnuva alışveriş merkezimizin açık otopark alanında gerçekleşecek. Bunun için otopark alanımıza özel kum getiriyoruz. Ayrıca ziyaretçilerimizin ve sporseverlerin maçları rahatlıkla izlemesi için tribün kuruyoruz” dedi.

Erkoç, son derece eğlenceli ve çekişmeli geçmesi beklenen ArenaPark Beach Volley Turnuvası’na 15 yaş ve üzeri herkesin katılabileceğini sözlerine ekledi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri