ArenaPark’ta çifte bayram

01 Ağustos 2013 Perşembe

ArenaPark, Ramazan Bayramı öncesi ziyaretçilerine 70’e varan indirimlerin yanı sıra hediye çekleri ve bir alana bir bedava kampanyaları sunuyor

arenaparkta-cifte-bayram

Küçükçekmece Atakent’te bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 100 mağazasıyla bayram alışverişine çıkan ziyaretçilerini bekliyor. ArenaPark’ta yüzde 70’e varan büyük yaz indirimi başladı. İndirimin yanı sıra bazı markalar verdikleri hediye çeklerinin yanı sıra bir alana bir bedava kampanyaları da yapıyor.

ArenaPark’ta bulunan mağazalardan Mango, Sevenhill, Batik, Mudo City, LC Waikiki, Koton ve Arow’da indirim oranı yüzde 70’e ulaşırken, ayakkabı markası Hotiç bayram öncesi yüzde 60 indirim yapıyor. Ramsey, Aziz Bebe, Woody, U.S. Polo, Ekol, FLO ve Hatemoğlu’ndaki indirim ise yüzde 50’ye varıyor.

ArenaPark’ta bulunan Dagi, bir ürün alana ikincisini hediye ediyor. Çarşı mağazaları ise Çarşı Kart ile yapılan her 75 liralık alışverişe 5 lira, 150 liralık alışverişe 10 lira, 300 liralık alışverişe ise 20 lira veriyor. ArenaPark’ta yer alan Deichmann’da ise üç al iki öde fırsatı devam ediyor.

ArenaPark, ramazan ayı boyunca 11.00-23.00 saatleri arasında hizmet veriyor. ArenaPark, Ramazan Bayramı’nın birinci günü 12.00-22.00 saatleri arasında, ikinci ve üçüncü günü ise 10.00-22.00 saatleri arasında açık olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri