ArenaPark'ta kiralar Türk Lirasıyla ödeniyor

04 Ekim 2013 Cuma

Dolar ve euro’daki artışla birlikte markaların kendilerinden ‘kur sabitlemesi’ istediğini söyleyen ArenaPark Genel Müdürü Erkoç, “Bizdeki kiralar TL ile. Buna rağmen bu yönde birçok talep geliyor. Biz de kendilerine TL ile çalıştığımızı hatırlatıyoruz” dedi

arenaparkta-kiralar-turk-lirasiyla-odeniyor

Markaların, dolar ve euro’daki artışla birlikte faaliyet gösterdikleri AVM yönetimlerinden kiralarda ‘kur sabitlemesi’ talep ettiğini söyleyen ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Muhsin Erkoç, “Bizdeki kiralar TL ile.Buna rağmen birçok markadan kurları sabitlememiz konusunda yazı geliyor. Bizde karşı yazı gönderip TL ile çalıştığımızı hatırlatıyoruz” dedi.

Organik pazar düzenlenecek
ArenaPark’ın iki yılda Küçükçekmece Atakent’in buluşma noktası olmayı başardığını söyleyen Erkoç, “İkinci yılımızda toplam 8,9 milyon ziyaretçiye ulaştık” dedi.

Üçüncü yıla ilişkin hedefleri hakkında da bilgi veren Muhsin Erkoç, “Geride bıraktığımız ike yıl boyunca ziyaretçilerimizle aramızda çok güçlü bir bağ kurduk. Üçüncü yılımızda ziyaretçilerimizle kurduğumuz bu güçlü bağı daha da sağlamlaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Ziyaretçi sayımızı üçüncü yılımızda 10 milyona taşımayı istiyoruz” diye konuştu.

Erkoç ayrıca, kısa zaman içinde Arenapark’ta haftada bir organik pazar düzenleyeceklerini açıkladı.

Yeni firmalar geliyor
100 mağazanın bulunduğu ArenaPark’ın yüzde 100 doluluk oranıyla çalıştığını ifade eden Muhsin Erkoç, “Sırada bekleyen firmalara belirli kriterleri gözönünde bulundurarak zamanı gelince yer veriyoruz” dedi. Erkoç, “Kısa süre içinde DeFacto ve Süvari markaları gelecek” dedi.

Kaynak: Milliyet / Eylem TürkGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri