Armada çocuk sokağı açılıyor

12 Ekim 2012 Cuma

Yenilenen ve büyüyen Armada “çocuk sokağı’nı” hizmete açıyor

armada-cocuk-sokagi-aciliyor

Kullanılan malzemeleri, tasarımı ve tamamen çocuklara özgü dizaynı ile Armada çocuk sokağı yarın (13 Ekim) kapılarını açıyor. Ailelerin ve çocukların en önemli ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan çocuk sokağında, GapKids&Baby, S&D, Panço, OshKosh / Carters, Dorian, Maxi Joker, Mothercare, B&G, Guess Kids ve Playland gibi sevilen markalar yer alırken, çocukların her türlü ihtiyacına yönelik ürünler bulunabilecek.

Armada, çocuk sokağında, sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanılmasına özen gösterirken, kullanım açısından da çocukların rahat ve güvenli olabilecekleri bir mekanoluşturulmasına önem verdi. Özellikle tatil günlerini aileleri ile birlikte alışveriş merkezlerinde geçiren çocuklar, kendileri için özel etkinliklerin düzenlendiği, sosyal ihtiyaçları başta olmak üzere aileleri ile gereksinim duydukları herşeyi karşılayabilecekleri bir alana sahip olacaklar. Armada, yakında açılacak olan eğlence merkezi ile de çocuklara ve ailelere çok özel sürprizler hazırlıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri