Armada Jolly Joker yaz konserleri başlıyor

05 Haziran 2015 Cuma

Armada Alışveriş Merkezi’nin her yıl geleneksel hale gelen Jolly Joker Yaz Konserleri 20 Haziran’da başlıyor

armada-jolly-joker-yaz-konserleri-basliyor

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da en ünlü isimleri ağırlayacak olan Armada Jolly Joker Yaz Konserleri, 20 Haziran Cumartesi Model konseri ile başlayacak. Konserler, 27 Haziran Teoman, 4 Temmuz Yaşar, 11 Temmuz Selami Şahin, 25 Temmuz Halil Sezai ve 1 Ağustos Mehmet Erdem isimleriyle devam edecek.

Armada Alışveriş Merkezi açık otoparkta gerçekleşecek olan konserlerde kapı açılışı saat 20.00’da konserler ise 21.30’da başlayacak. Biletler ise Biletix’den ve Armada Alışveriş Merkezi Danışma noktasından alınabilecek.

Aynı zamanda Model konseri için 6-20 Haziran günleri arasında aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere ve sosyal medya üzerinden yapılacak yarışmalar ile 1 kişilik konser bileti hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri