Armada’da dev piyano merdiven

17 Şubat 2014 Pazartesi

Armada Alışveriş Merkezi 14 Şubat Sevgililer Günü’nü ziyaretçilerine çok özel bir sürpriz ile karşıladı. Armada 2 binası giriş merdivenlerine konumlandırılan piyano merdiven dans gösterileri ile açıldı

armadada-dev-piyano-merdiven

Yaklaşık 5 ay süren teknik alt yapı çalışması sonucu hayata geçirilen piyano merdivenin en büyük özelliği piyano modu dışında istenilen müzik ve bestelerin basamaklarına karışık basılsa da düzenli bir şekilde çalması.

Birbirinden farklı şarkılar ile açılışı gerçekleştirilen piyano merdivende en bilinen besteler basamaklara yüklendi. Arka planda geliştirilen özel bir yazılım ile Beethoven ve Mozart gibi ünlü bestecilerin eserleri merdivenlerde ziyaretçileri karşıladı.

Bunun yanı sıra 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla çalınan Love Story parçası eşliğinde gerçekleştirilen modern dans gösterisi ziyaretçilerin beğenisini topladı. İnsanlar adım atıkça çalınan müzikleri duydukça hem şaşırdı hem de keyifli vakit geçirdi.

Her yaştan insanın dikkatini çeken piyano merdiven uygulaması bu özel gün dışında da kullanılmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri