Armine, Perakende.org ailesine katıldı

07 Mayıs 2013 Salı

Perakende.org ailesi büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin en çok eşarp satan firmalarından biri olan Armine, Perakende.org ailesine katıldı

armine-perakendeorg-ailesine-katildi

Kurumsal üyeliklerle güçlenmeye devam eden Perakende.orgun yeni üyesi, eşarp üretimi yapan Armine oldu. Armine, sektöre sesini Perakende.orgdan duyuracak. 1994 yılında kurulan Kamer Tekstil, üretimini kendi bünyesinde gerçekleştiren ipek eşarp markası olarak tekstil sektörüne ilk adımını attı. Kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak Türkiye’de eşarp üretim ve satış konusunda faaliyet gösteren bir marka oldu.

2006 yılı itibarıyla kadın giyim üretimine de başlayarak ürün gamını genişletti. Hazır giyim sektöründe, gelişmesine ivme kazandıran zincir mağazalaşmanın etkisi ile yurt içinde hızla kabul gören, pazar konumunu kısa zamanda pekiştiren bir marka haline geldi. 2008 yılında Türkiye’nin en çok eşarp satan firması oldu.

Armine, Bursa’da 9 bin 600 metrekare kullanım alanına sahip tesislerinde eşarp üretimi gerçekleştiriyor. İstanbul Kağıthane’de kurduğu üretim tesisinde ise hazır giyim için hizmet veriyor. Şirket bünyesinde 520 kişilik ekip çalışıyor.

Ar Mağazacılık ‘ın kuruluşundan itibaren istikrarlı büyüme sürecinin bir sonucu olarak 2011 yılından bugüne Eyüp’teki merkez binasında konumlanmaya devam ediyor, 24 Mağaza ve 8 shop (FRC mağaza) toplam 32 şube ile 9 bin 697 metrekare alanda mağazacılık hizmeti veriyor. Ayrıca online satış sitesiyle müşterilerine internet kanalıyla da ulaşabiliyor.

Çalışanlarına kurumsal yetkinlikler, iletişim becerileri, müşteri odaklılık ve ticari düşünme hakkında eğitim programları uygulanıyor; liderlik ve yönetme, yönetici yetkinliği, takım çalışması ve organizasyon eğitimleri ile yönetici adayları yetiştiriliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri