Aroma motor yarışlarında dereceye girdi

18 Aralık 2013 Çarşamba

Aroma Yarış Takımı, 2013 Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası’nı Takımlar 2’ncisi olarak tamamladı

aroma-motor-yarislarinda-dereceye-girdi

Aroma Yarış Takımı pilotları, Türkiye Pist Şampiyonası’nda iyi derecelerle sezonu tamamladı. Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2013 yarış takviminde yer alan Türkiye Pist Şampiyonası'nın son ayağı İzmir Ülkü Yarış Pisti’nde düzenlendi. Aroma Motor Yarış Takımı Pilotu Burak Albayrak son yarışı 600 cc A klasmanında 1’inci olarak tamamladı.

Aroma Motor Yarış Takımı’ysa 600 cc A klasmanında Türkiye 2’ncisi olarak sezonu başarı ile bitirdi.  Aynı zamanda yarış takımı, TMF Özel Kupada da Türkiye 2’ncisi olarak sezonu kapattı.

Aroma Yarış Takımı pilotları, tüm sporseverler tarafından sezon boyunca heyecanla desteklendi. Sezon boyunca yoğun bir seyirci kitlesi tarafından ilgiyle izlenen yarışlar boyunca pilotlar ve seyirciler oldukça keyifli ve heyecanlı saatler yaşadı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri