Aroma’dan yeni ürün

20 Mayıs 2014 Salı

Aroma'nın yeni ürünü olan, “Aroma Active Günboyu” tahıllı karışık meyveli içecek raflarda yerini aldı. 200 mililitre ambalajıyla günün her saatinde tüketilmesi, aynı zamanda içerdiği lif oranıyla da doyurucu bir ürün olarak tüketicilere sunuldu

aromadan-yeni-urun

Meyvelerin ve tahılların bir arada sunulduğu Aroma Active Günboyu sabah kahvaltısından başlayıp gün içerisinde diğer öğünlerde de rahatça tüketilecek bir içecek. Meyveden gelen vitamin ve mineraller, tahıllar ve lifler sayesinde gün boyu tok tutma özelliğine sahip.

Aroma Active Günboyu tahıllı karışık meyveli içecek, içerdiği karbonhidratlar ile önemli bir enerji kaynağı. Özelikle içerdiği mineraller, vitaminler çocuklar ve yetişkinler için vazgeçilmez maddelerdir. Vitaminler vücudumuzda sentezlenemeyen, dışarıdan alınması zorunlu ve  yaşamsal önemi olan maddeler.

Aroma Active Günboyu, günü yoğun yaşayıp, hızlı ve sağlıklı bir içecek arayanlar için pratik bir seçenek. Elma, muz ve çileğin lezzeti ile hazırlanan bu karışım gün içerisinde istenildiği zaman tüketime hazır.

Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği’ne göre, 100 kilokaloride olması gereken minimum lif miktarı 1,1 gramdır. Bu sebeple Aroma Active Günboyu, iyi bir lif kaynağı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri