Arow’dan 24 saat hizmet

20 Eylül 2013 Cuma

Arow mağazacılık, satış sonrası hizmetlerini “24 saat” ulaşılabilir hale getirerek sektörde bir ilke imza atıyor

arowdan-24-saat-hizmet

Arow mağazalarının yeni çağrı merkezi numarası “0850 228 87 80” olarak değişirken hem sabit hem de cep telefonundan aranabilecek şekilde düzenlendi. Arow müşteri ilişkileri kapsamında çağrı numarası artık 24 saat hizmet verecek. Mesai saatleri dışında ki aramalarda Arow müşterileri çağrı merkezine mesaj bırakabilecek.

Arow mağazaları perakendede yenilikçi politikalarla büyüme hedefi doğrultusunda farklı projeler hazırlıyor. Perakende sektörünün sorunlarından biri olan “Müşteri Hizmetleri” konusuna büyük önem veren Arow, bir yandan mağazalarda müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik projeler uygularken diğer yandan da “Satış Sonrası Hizmet” politikasını yükseltmek için çalışmalar düzenliyor.

Arow “Satış Sonrası Hizmetler” ekibi, kurulan otomasyon sistemiyle, arayan veya mesaj bırakan her Arow müşterisinin bildirimlerini ilgili birime hemen aktaracak ve bu sürecin takibini yaparak müşteriye vaat edilen zamanda geri dönüş yapılabilmesi için şikâyet yönetimi yapacak. Arow müşterileri, çağrı merkezini şikâyetlerin yanı sıra istek, öneri ve bilgi alma amaçlı da kullanabilecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri