Arow’dan “bayram yaptıran” kampanya

31 Temmuz 2013 Çarşamba

Arow, yeni kampanyaları ile tüketicinin gündeminde olmaya devam ediyor

arowdan-bayram-yaptiran-kampanya

Bayram alışverişleri için tüm ailenin ayakkabı, çanta, cüzdan alışverişleri için yeni bir kampanyaya imza atan Arow, yapılan 75 TL ve üstü alışverişe 25 TL hediye çeki kazandırıyor. 12 Ağustos’a kadar kullanılabilecek olan hediye çekinin yanı sıra Arow’da yüzde 70’e varan indirim fırsatıyla uygun fiyat seçenekleri sunuluyor.

Arow mağazalarında kadın, erkek, çocuk ve genç koleksiyonlarından oluşan binin üzerinde ayakkabı, çanta seçeneği sunuluyor. Ayakkabı modasının son trendlerini özgün tasarımlarla buluşturan Arow, “Bayram Ettiren Bayram Kampanyası” ile cazip alışveriş fırsatları sunuyor. Arow mağazalarından 6 Ağustos gününe kadar yapacağınız tüm alışverişlerde yüzde 70’e varan indirim fırsatının yanı sıra 75 TL ve üstü alışverişlerde 25 TL hediye çeki kazanıyorsunuz.

Arow, 19.90 TL’den başlayan fiyatlarla kadın, erkek, çocuk ve genç koleksiyonlarından oluşan ayakkabı, çanta seçenekleri sunuyor. Çocukların bayram sevinci olmayı hedefleyen Arow Kids ürünleri, çocuk ayak anatomisi dikkate alınarak üretilen çocuk ayakkabıları ve yüzde 70’e varan indirimlerle ailelerin hem gönlünü hem cüzdanını rahatlatıyor.

Arow Man koleksiyonunda ise gerçek deri klasik tasarımlarda cazip fiyat seçenekleri var. Erkekler için, casual tasarımlar, spor seçenekler, rugan, kösele gibi alternatifler sunuluyor. Gökkuşağı renklerinin ayakkabı tasarımlarıyla buluştuğu Arow kadın koleksiyonu ise çanta seçenekleri ile tamamlanıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri