Artık McChicken’ın Extra’sı da var

26 Kasım 2013 Salı

McDonald’s ‘Efsane Lezzetler’ kampanyası kapsamında McRoyal, McChicken ve McBeefy’i yeni tatlarıyla kısa bir süreliğine satışa sunuyor. McChicken’a ilave olarak peynir ve domates içeren McChicken Extra, bir süreliğine McDonald’s restoranlarında yer alacak

artik-mcchickenin-extrasi-da-var

McDonald’s dünyasının efsane lezzetleri; McRoyal, McChicken ve McBeefy farklı malzemeler ve soslar kullanılarak yenilendi. ‘Efsane Lezzetler’ kampanyasının ikincisi peynirli ve domatesli McChicken Extra satışa sunuluyor. İlk olarak mangal tadında McRoyal Barbekü’nün satışa sunulduğu kampanya kapsamında, McBeefy ise yeni tadıyla önümüzdeki günlerde McDonald’s restoranlarında yerini alacak.

‘Yeni lezzet arayanları McDonald’s restoranlarına bekliyoruz’
McDonald’s Genel Müdürü Dilek Başarır, “Bir yandan mevcut ürünlerimizi geliştirirken, diğer yandan yeni ürünlerle tüketicilerimizin değişen ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Tüketicilerimize McDonald’s’ın bilinen sandviçlerini yeni tatlar ile sunmak istedik ve efsane lezzetlerimiz McRoyal, McChicken ve McBeefy’i farklı malzemeler ve soslar kullanarak yeniden yorumladık. Bu doğrultuda mevcut McChicken ürünümüze bir alternatif olarak geliştirdiğimiz peynirli ve domatesli McChicken Extra tekli sandviç ve menü seçenekleri ile tüm restoranlarımızda ve AloServis’te satışa sunuluyor. McBeefy ise 19 Aralık’ta McDonald’s restoranlarında yerini alacak” diye konuştu.

Bu kampanya ile özellikle yeni lezzetler arayanları hedeflediklerini belirten Başarır; “Efsane lezzetlerimizin yeni versiyonlarını kısa süreliğine menü çeşitlerimize katarak, yenilikçi bir marka olduğumuzu bir kez daha gösteriyoruz. McChicken Extra, McChicken’ın 12’den 3’e kampanya fiyatlarından küçük bir farkla satışa sunulacak. Tüm misafirlerimize şimdiden afiyet olsun” dedi.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri