Artırılmış gerçeklik deneyimi Carrefour Bursa’daydı

24 Nisan 2014 Perşembe

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 23 Nisan’da tüm ziyaretçilerine “artırılmış gerçeklik “ deneyimi yaşattı

artirilmis-gerceklik-deneyimi-carrefour-bursadaydi

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden ziyaretçilerine özel etkinlik. Alışveriş merkezi’ne kurulan dev LED ekranda gerçek dünyadaki çevre ve nesneler bilgisayar tarafından ses, görüntü ve grafikle zenginleştirilerek meydana getirildi. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri dev ekrana yansıyan 3 boyutlu hayvanlar ile “artırılmış gerçeklik” deneyimi yaşadılar.

Bursa’da ilk kez düzenlenen etkinlikte ziyaretçiler, Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’ne kurulan dev LED ekranda yer alan birebir boyutlarındaki dinozor, kaplan, yunus gibi hayvanlarla LED ekran üzerinde etkileşime girme heyecanını yaşadı. Ekran üzerindeki 3 boyutlu hayvan modellemelerinin ziyaretçilerin yanında olduğu izlenimi yaratılan etkinlikte çekilen fotoğraflar da katılımcılara hediye edildi. LED ekranda dinazor, kaplan, panda gibi hayvanların belirlemesiyle ekran önünce duran çocukların hem şaşırıp hem de çok eğlendiği etkinlik, tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri tarafından büyük ilgiyle izlendi.

Etkinliğin gerçekleştiği gün ayrıca 1’inci Murat İlköğretim Okulu ve Şehit Kara Pilot Hakan Tan Yüzbaşı İlköğretim Okulu öğrencilerinin sergilediği birbirinden güzel dans, folklor gösterileri, koro, şiir dinletisi gibi etkinler de büyük ilgi gördü.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri